Paswoord vergeten?
Marc Van den Abeelen

   Mandaat
neen

   Lokale website
aartselaar.openvld.be

   Woonplaats
Aartselaar

Mijn gegevens

Contactgegevens
Marc van den Abeelen
Arkel 9
2630 Aartselaar
Tel. 02/552 43 59



Mijn bio
bio
gemeenteraadslid Aartselaar (1976 - )
lid politieraad Aartselaar (2002 - )
schepen Aartselaar (1988 - 1993)
burgemeester Aartselaar (1993 - )
volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21-05-1995 - 13-06-1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (06-07-1999 - 13-06-2004)
voorzitter Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (27-09-1999 - 13-06-2004)
vast lid Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (18-02-2004 - )
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Antwerpen (13-06-2004 - )
voorzitter Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (27-09-2004 - )
vast lid Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (27-09-2004 - )
vast lid Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (15-06-2005 - )
vast lid Commissie Energiearmoede (05-10-2005 - )
plaatsvervangend lid Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (27-09-2004 - )
plaatsvervangend lid Commissie voor Reglement en Samenwerking (27-09-2004 - )
plaatsvervangend lid Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (06-10-2004 - )

Politieke en sociale interesses:
financiën
economie
buitenlandse handel

Eretekens:
ridder in de Leopoldsorde (2004)
ridder in de Kroonorde (1994)










Schrijf u in op mijn nieuwsbrief








Peter Boffin

Diest

Ilias spapen

Oud-Turnhout

Gino Van den Vonder

Westerlo

Sandra Smets

Zwalm

Nicholas Van der Veken

Nijlen

Tom Sap

Alveringem

Daniël Vandeweyer

Geel

Alain Dekkers

Diest

Gilles Dobbelaere

Maldegem

Patrick Winters

Peer